Pleťové ošetrenia

Čistiace ošetrenie pre zmiešanú a mastnú pleť

Čistiace ošetrenie pre zmiešanú a mastnú pleť Čistiaci účinok tohto ošetrenia výborne vyhovuje zmiešanej a mastnej pleti. Vysoký obsah prírodných minerálov hlavne zinok má vyrovnávajúci a ozdravujúci účinok. Reguluje produkciu mazu.

• Cena ošetrenia: 40,00 €
• Čas: 60min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603
Mikrodermabrázia

Čistiace ošetrenie pre zmiešanú a mastnú pleťDiamantová mikrodermabrázia je neinvazívne tvárové ošetrenie, ktoré pôsobí vďaka jemnému a šetrnému peelingu pomocou diamantových nadstavcov. Mikrodermabrázia veľmi dobre odstraňuje odumreté bunky, nečistoty a vyrovnáva nedokonalosti pleti. Po ošetrení dochádza k naštartovaniu novotvorby buniek a kolagénu. Pleť je hladšia pružnejšia a viditeľne mladšia. Ošetrenie sa odporúča na celkovú obnovu a regeneráciu pleti, taktiež pri redukcii pigmentových škvŕn, liečbe jaziev a akné.  Po ošetrení sa aplikuje hydratačná maska z morských rias.

• Cena ošetrenia: 35,00 €
• Čas: 60min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603
Mezoterapia

Mezoterapia Kúra je neinvazívna, nebolestivá a viditeľne účinná. Mezoterapia kvalitne rieši povädnutú pleť, zvyšuje hydratáciu, zlepšuje turgor pokožky, spevňuje a vypĺňa vrásky pokožky. Je to účinné omladzujúce ošetrenie . Taktiež výborne bojuje s nedokonalosťami pleti ako sú rozšírené póry, strie, celulitída. Táto kúra aktivuje fibroblasty, ktoré urýchlia tvorbu kolagénu a elastínu. Bunková regenerácia sa spúšťa hneď po zákroku, pleť je po ošetrení napnutá kontúry tváre sú vyrysované. Mezoterapiou sa podľa potreby vpravujú vitamínové kokteily, botoxové sérum, hyalúronové sérum bieliace sérum, sérum proti celulitíde.

• Cena ošetrenia: 60,00 €
• Čas: 70min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603
Slamienkové ošetrenie proti vráskam

Ošetrenie pre citlivú a reaktívnu pleť Slamienkové ošetrenie s jedinečnou koncentráciou esenciálneho slamienkového oleja bojuje proti viditeľným známkam starnutia pleti. Pleť nadobúda pevnosť a vitalitu. Textúra pokožky je zjednotená. Pleť vyzerá mladšia a rozžiarenejšia.

• Cena ošetrenia: 35,00 €
• Čas: 60min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603

 
Ozonizér - terapia

Prístroj sa používa pri ošetrení aknóznej seboreickej pleti. Pôsobí dezinfekčne na zápalové procesy a pozitívne ovplyvňuje funkciu mazových žliaz. Prístroj vytvára vysoké napätie, ktoré vzniká transformáciou striedavého prúdu. Elektrický výboj, ktorý vzniká, dráždi nervové zakončenia. Vzniká tým rozšírenie kapilár, zlepši sa prekrvenie, vzniknutý ozón má dezinfekčné účinky. Jeho používanie zvyšuje prekrvenie, dezinfikuje, regeneruje takže výborne pôsobí aj na zrelú pleť. Podporuje okysličovanie buniek.

• Cena ošetrenia: 15,00 €
• Čas: 15min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603
Galvanoterapia – Iontoforéza

Prístroj využíva vlastnosti jednosmerného nízko napäťového prúdu na pleť pre lepšie vpravovanie účinných látok (iontoforézu) do hlbších vrstiev tkanív pleti. Prístroj zároveň vyhladzuje vrásky a priaznivo ovplyvňuje hydratáciu pokožky.

• Cena ošetrenia: 15,00 €
• Čas: 15min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603
Detoxikačné ošetrenie s komplexom O2

Detoxikačné ošetrenie s komplexom O2 Detoxikácia, rozjasnenie, ochrana pleti. Ošetrenie zbaví pleť škodlivých látok a dokonale ju prečistí. Pleť je hydratovaná chránená pred znečistením a voľnými radikálmi. Je to ozajstný životobudič.

• Cena ošetrenia: 40,00 €
• Čas: 60min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603
Hydratačné rozjasňujúce ošetrenie

hydratacne osetrenie Ošetrenie vytvára v pleti hydratačnú vrstvu a ma dokonalý rozjasňujúci efekt v samotných bunkách pleti. Vďaka morským riasam odstraňuje príčiny dehydratácie, obnovuje prirodzenú ochrannú bariéru pleti. Už po prvom ošetrení je pleť hydratovaná, jemná, pružná, bez vrások spôsobených dehydratáciou. Pleť je príjemne hladká a žiarivá.

• Cena ošetrenia: 40,00 €
• Čas: 90min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603


 
Kolagénové vyhladzujúce ošetrenie

Kolagénové vyhladzujúce ošetrenie na vrásky Ošetrenie využíva vo svojich produktoch molekuly morského kolagénu, ktoré sú podobné pokožke a majú okamžitý vyhladzujúci účinok. Aplikuje sa 100% morská kolagénová maska a prevádza sa špeciálna dermostimulačná masáž na rozjasnenie a vypnutie pleti. Vyhladzuje jemné linky a vrásky, pleť regeneruje, revitalizuje a vyživuje.

• Cena ošetrenia: 45,00 €
• Čas: 60min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603 
Hyalúronové, liftingové ošetrenie s maskou z rias

Hyaluronové ošetrenie na vyplnenie vrások Kyselina hyaluronová prináša pleti optimálnu hydratáciu a vďaka tomu jej navracia plnosť, elasticitu a jemnosť. Ošetrenie sa sústreďuje na hlbšie a výraznejšie vrásky. Pleť je po ošetrení viditeľne mladšia, žiarivá, svieža. Vrásky sú po ošetrení vyplnené a vyhladené. Prevádza sa liftingová masáž tváre ktorá má ozajstný vypínajúci efekt.
• Cena ošetrenia: 50,00 €
• Čas: 90min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603
Rituál nebeského pokoja - tvár
Vynikajúci pleťový rituál pre dokonalú regeneráciu unavenej a dehydrovanej pleti. Ošetrenie je ako životabudič pre vašu unavenú a dehydrovanú pleť. 
Pozostáva s odličovacieho rituálu, exfoliácie - zbavenie pleti  odumretých časti, regenerácie 25 minútová masáž tváre, dekoltu, hlavy.
Záverečná starostlivosť je doplnená unikátnou regeneračnou maskou. 
Na koniec sa aplikuje regeneračné pleťové sérum, ktoré zapracovávame prístrojom Galvaniccare.
Aplikácia regeneračného krému.

75 minútove ošetrenie, cena: 50 Eur.

Špeciálne pánske ošetrenie

Kolagénové vyhladzujúce ošetrenie na vrásky Pleť muža sa od ženskej pleti značne líši. Preto má svoje špecifické požiadavky. Ošetrenie dokonale hydratuje pánsku pleť, dodáva pleti energiu, stimuluje bunkovú obnovu a vyhladzuje nedokonalosti. Pleť je po ošetrení hladká a viditeľne mladšia.

• Cena ošetrenia: 40,00 €
• Čas: 60min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603

Rezervácia