Pleťové ošetrenia kozmetikou Thalgo

Otvárame pre vás  úplne nový salón v srdci starého mesta na Ventúrskej 7 v ktorom si budete môcť vychutnať úplne nové ošetrenia. 

Aktuálna ponuka bude online v priebehu pár dní.

Medzičasom pre informácie ohľadom ošetrení nás kontaktujte na 0908 253 603.

Tešíme sa na vás!

Tím EVANEL

Intenzívna hydratácia s plastickou maskou

hydratacne osetrenie Intenzívna hydratácia je účinné ošetrenie, ktoré odstraňuje  príčiny dehydratácie  a obnovuje prirodzenú ochrannú bariéru pleti. Prináša úľavu od nepríjemného pocitu stiahnutia pleti. Už po prvom ošetrení je pleť uvoľnená, hebká, žiarivá a prijemne svieža. Toto ošetrenie je určené pre dehydratovanú pleť. Používa sa tu špeciálna hydratačná maska, ktorá je zložená z morských polysacharidov a aktívnej hydratačnej látky Séve Marine®.
• Cena ošetrenia: ..,.. €
• Čas: 60min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603

Ošetrenie pre citlivú a reaktívnu pleť

Ošetrenie pre citlivú a reaktívnu pleť Toto ošetrenie významné zvyšuje prah tolerancie citlivej pleti. Salónne ošetrenie a pravidelne používanie produktov tejto rady napomáha k významnému potlačeniu až úplnému odstráneniu problémov citlivej, reaktívnej pleti. Rada obsahuje aktívnu látku z morských rias Hyposensine® ktorá zvyšuje prah tolerancie pleti. Rastlinne výťažky z janovca, hamamelisu a tropického stromu Candeia majú upokojujúce a zjemňujúce účinky. Špeciálna chladivá maska použitá počas ošetrenia prináša okamžité skludnenie a pohodu podráždenej pleti.
• Cena ošetrenia: ..,.. €
• Čas: 45min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603


Kolagénové vyhladzujúce ošetrenie na vrásky

Kolagénové vyhladzujúce ošetrenie na vrásky Toto ošetrenie využíva vo svojich produktoch molekuly morského kolagénu, ktoré sú podobné pokožke a majú okamžitý vyhladzujúci účinok. Aplikuje sa 100% morská kolagénova maska a prevádza sa špeciálna dermostimulačná masáž DERMASTIM na rozjasnenie. Vyhladzuje jemné linky a vrásky, pleť regeneruje, revitalizuje a vyživuje. Pleť je po ošetrení rozjasnená, vyhladená a  hydratovaná. Prírodný kolagén, ktorý je obsiahnutý v kréme Thalgo je morského pôvodu a preto je pleťou veľmi dobre prijímaný.
• Cena ošetrenia: ..,.. €
• Čas: 60min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603
Hyaluronové ošetrenie na vyplnenie vrások

Hyaluronové ošetrenie na vyplnenie vrások Hyaluronové ošetrenie na vyplnenie vrások s dvojitou maskou a 2 druhy masáži. Ošetrenie sa sústreďuje na hlbšie a výraznejšie vrásky, ktoré vznikajú okolo 35.r života. Účinná látka známa veľmi dobre v kozmetickom svete, kyselina hyaluronová, bola vybraná spoločné s novým patentom Matrixyl pre boj proti vráskam. Tieto aktívne látky účinkujú priamo v srdci vrások a vrásku tzv. vyplnia a nadýchnu. Pleť je po ošetrení viditeľne mladšia, žiarivá, svieža  – hlboké vrásky sú vyhladené (zredukované). Prevádza sa dermostimulačná masáž DERMASTIM a lokálna protivrásková masáž. Aplikujú sa 2 typy masiek – lokálne prúžky a hyalurónová maska.
• Cena ošetrenia: ..,.. €
• Čas: 60min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603Mezoterapia

Mezoterapia je založená na vpravovanie látok do pokožky spravidla pomocou vpichov, ide o aplikáciu účinných látok do škáry a podkožia pokožky. Je určená pre postupnú korekciu estetických defektov ako ochabnutá pleť, zvýšená hydratácia, zlepšenie pevnosti pokožky, spevnenie kontúr tváre. Mezoterapia zlepšuje celkovú elasticitu a pružnosť pokožky. Je tiež účinná na zosvetlenie pigmentových škvŕn (hyperpigmentácia). Zmenšuje a redukuje hypotrofické jazvy a redukuje celulitídu.
Dermatokozmetika

Naše dermatokozmetické ošetrenia sa zameriavajú najmä na suchú a problematickú pleť, či pleť s vrodenými defektmi ako sú akné, ekzémy, hyperpigmentácia a starnutie pleti.

 
 
Ošetrenie menopauzálnej pleti

Menopauzálna a zrelá pleť potrebuje špeciálnu starostlivosť, pretože hlavné zmeny pokožky sa odohrávajú hlbšie. Toto ošetrenie obsahuje bioflavonoidy ktoré podporujú obnovu kolagénu a výrazne omladzujú pokožku.
• Cena ošetrenia: ..,.. €
• Čas: 45min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603Výživné ošetrenie Bio-Marine pre suchú pleť

Výživné ošetrenie Bio-Marine pre suchú pleť Ošetrenie je určené pre suchú pleť, ktorá ma nedostatok esenciálnych mastných kyselín a je oslabená lipidova fáza ochranného filmu pleti. Pleť potom stráca svoju hydratáciu. Ošetrenie vyživuje, regeneruje a prináša komfort suchej pleti. Pri tomto ošetrení je použitá výživná maska a špeciálne extrakty Bio-Marine s obsahom morského planktónu a rastlinných výťažkov Arniky a Aloe. Cela rada obsahuje výťažok z morských rias Complex Algomega®, ktorý napomáha oprave hydrolipidoveho filmu pleti, posilňuje funkciu bariéry pleti a zabraňuje tak dehydratácii pleti.
• Cena ošetrenia: ..,.. €
• Čas: 60min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603
Detoxikačné ošetrenie s komplexom O2

Detoxikačné ošetrenie s komplexom O2 Detoxikácia, rozjasnenie, ochrana pleti! Už od 25 roku života pleť vyzerá matne, unavene. Po novom detoxikačnom ošetrení so špeciálnou maskou je pleť očistená, hydratovaná, chránená pred znečistením a voľnými radikálmi.  Po ošetrení vyzerá pleť žiarivá a oddýchnutá. Je to ozajstný pleťový životobudič. Obsahuje ochranný komplex O2 Protect® so silným antioxidačným efektom. Ďalej výťažok z exotického stromu Morenga, ktorý čistí pleť tým, že uľahčuje odstraňovanie jedovatých mikročastíc. Derivát kreatínu aktívne okysličuje bunky, podporuje ich metabolizmus a ukludňuje. Výťažok z bio vlčieho bieleho bôbu regeneruje pleť, hydratuje a posilňuje funkciu bariéry pleti.
• Cena ošetrenia: ..,.. €
• Čas: 45min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603
Kolagénové ošetrenie očných kontúr

Kolagénové ošetrenie očných kontúr Kolagénové ošetrenie očných kontúr značky Thalgo ponúka špeciálne prispôsobenú kolagénovú masku na očné kontúry. Na oči sú priložené plátky morského kolagénu zvlhčené morským sérom. Pred aplikáciou je na očné kontúry nanesený extrakt Bio-Marine s vyhladzujúcim a zjemňujúcim účinkom. Po odstránení masky sa prevádza špeciálna mikromasáž očného okolia.
• Cena ošetrenia: ..,.. €
• Čas: 60min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603


Silicium liftingové a spevňujúce ošetrenie na vrásky

Silicium liftingové a spevňujúce ošetrenie na vrásky Toto nové revolučné ošetrenie je určené každej klientke, ktorá bojuje nielen s vráskami, ale okolo 45 r. života i s ochabnutou a poklesnutou pokožkou, ktorá potrebuje lifting a spevnenie. Hyaluronová kyselina, silicium a 2 červené riasy pleť vyhladia, vrásky vyplnia, pokožku spevnia a dokonale vyrysujú kontúry tváre. Ošetrenie ponúka 2 druhy masáži a taktiež ťahy k posilneniu ochabnutých časti tváre. Aplikujú sa dva druhy masiek: na hornú polovicu tváre, ktorá potrebuje vrásky vyplniť a vyhladiť ide kolagénovo – hyaluronová maska, na dolnú polovicu tváre, ktorá potrebuje vyrysovať kontúry a spevniť ide kryomodelačná maska.  Prevádza sa dermostimulačná masáž DERMASTIM, protivrásková lokálna masáž a špeciálne ťahy na ochabnutú pokožku. Po absolvovaní ošetrenia pleť získa opäť pružnosť a tonus, vrásky sú menej výrazné a vyhladené a pleť celkovo rozjasnená a mladisto vyzerajúca.
• Cena ošetrenia: ..,.. €
• Čas: 75min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603
Mezoterapia "MezoHYAL" - kyselina Hyaluronová 4%

Mezoterapia Ošetrenie MezoHYAL zvyšuje tonus pokožky, podporuje jej hydratáciu, zlepšuje elastické vlastnosti. Mezoterapiou MezoHYAL sa redukujú jemné vrásky na čele, okolo pier a očného okolia. Naviac sérum MezoHYAL obsahuje antioxidanty, ktoré prdĺžujú účinok mezoterapie. Účinné látky: nezosieťovaná kyselina Hyaluronová, vitamín E, vitamín A.
• Cena ošetrenia tváre: ..,00 €
• Cena ošetrenia tváre a dekoltu: ..,.. €
• Čas: 90min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603
Retinol ošetrenie pre starnúcu, zhrubnutú pleť

Toto ošetrenie dokázateľné zlepšuje vzhľad pleti a chráni ju proti poškodeniu UV žiarením. Retinol podporuje bunečnú diferenciáciu, teda normalizuje proces rohovatenia pokožky a hojenia, zlepšuje bariérové funkcie pokožky a zmenšuje hĺbku vrások.
• Cena ošetrenia: ..,.. €
• Čas: 45min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603

Vitamínové ošetrenie s prístrojom Galvanic Care

Ošetrenie obsahuje morský kolagén, vitamín E a vitamín C. Pri tomto ošetrení sa používa prístroj Syncare Galvanic Care. Vďaka nemu dosiahneme intenzívnu výživu buniek a podporu krvného obehu. Prístrojom Galvanic Care vpravujeme výživné látky hlbšie do pokožky (do dermy),  čím sa stáva pleť pevnejšia, mladšia a dosiahneme celkovú rejuvenizáciu.
• Cena ošetrenia: ..,.. €
• Čas: 60min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603

Exkluzívna francúzska značka THALGO predáva už viac ako 45 rokov prírodné bohatstvo mora vo forme profesionálnych ošetrení, skrášľujúcich prípravkov.

This Content Requires Adobe Flash Player | Download Now

Rezervácia