Kozmetický salón EVANEL

EvanelEvanel – salón krásy, zdravia a relaxu. Nechajte sa rozmaznávať v našom salóne kde nájdete uvoľnenie, energiu a predovšetkým starostlivosť o vašu pleť . Našou prioritou je skrášlovať pleť a dokonalá harmónia tela a duše.  Salón Evanel je dokonalým spojením krásy, zdravia, oddychu a relaxu s kvalitnou luxusnou a prírodnou kozmetikou. Produkty sú starostlivo vyberané tak, aby spĺňali kritéria čistej a prírodnej kozmetiky a blahodárne pôsobili na vašu pleť. Všetko čo používame v salóne Evanel používame aj my. Pripravili sme pre Vás to najlepšie z liečivej a regenerujúcej sily prírody, byliniek a kvalitnej kozmetiky.

V salóne Evanel si môžte dopriať procedúry a rituály s kozmetickými prípravkami, ktoré sú k dispozícii iba v prvotriednych centrách ako Kempinsky, Carlsbad Clinic, či Royal Thalasso Barriere vo Francúzku.


Kozmetika Thalgo

Exkluzívna francúzska značka THALGO predáva už viac ako 45 rokov prírodné bohatstvo mora vo forme profesionálnych ošetrení, skrášľujúcich prípravkov a doplnkov stravy pre krásu a dobrý pocit každého človeka. Je dokázané, že minerály, stopové prvky a proteíny sú nevyhnutne pre krásu pleti i správnu funkciu celého tela. THALGO je kozmetika z morských rias a minerálov, ktoré majú vzácnu kvalitu a blahodarne účinky na každú pleť .

Len laboratórium THALGO ponúka produkt Rozomletej morskej riasy® vyrobený patentovaným postupom , ktorý zachováva všetky tieto zložky v aktívnom stave.

Kozmetika THALGO z morských rias a minerálov ponúka produkty pre profesionálne salónne ošetrenia v najluxusnejších hoteloch, spa a centrách krásy po celom svete. Súčasťou kozmetiky Thalgo je aj exkluzívna domáca starostlivosť pre každú náročnú ženu.

Kozmetika Thalgo je vysoko kvalitná a účinná starostlivosť proti starnutiu pleti. Ošetrenia sú zostavene cielene pre potreby klientky. Postarajú sa o tvár, telo aj dušu. Vysoko hydratujú, vyživujú, detoxikujú, liftingujú, starajú sa o vrásky, a preto vyzerá pleť po ošetrení ako znovuzrodená.  

Klientka odchádza so salónu hlboko zrelaxovaná a krásna, výsledky sú viditeľné hneď po ošetrení.


Dermatokozmetika SynCare poskytuje produkty pre všetky typy pleti, ale špeciálne sa zemeriava na problematickú pleť, či pleť s vrodenými defektmi ako sú akné, ekzémy, rosacea, hyperpigmentácia a starnutie pleti.

95% výrobkov dermatokozmetiky SynCare neobsahuje parfémy, sú v kvalite BIO bez konzervácie.