Kozmetický salón EVANEL

EvanelEvanel – salón krásy, zdravia a relaxu. Nechajte sa rozmaznávať v našom salóne kde nájdete uvoľnenie, energiu a predovšetkým starostlivosť o vašu pleť . Našou prioritou je skrášlovať pleť a dokonalá harmónia tela a duše.  Salón Evanel je dokonalým spojením krásy, zdravia, oddychu a relaxu s kvalitnou luxusnou a prírodnou kozmetikou. Produkty sú starostlivo vyberané tak, aby spĺňali kritéria čistej a prírodnej kozmetiky a blahodárne pôsobili na vašu pleť. Všetko čo používame v salóne Evanel používame aj my. Pripravili sme pre Vás to najlepšie z liečivej a regenerujúcej sily prírody, byliniek a kvalitnej kozmetiky.

Cieľom salónu EVANEL je poskytovať mimoriadne tvárové a telové skrášľujúce ošetrenia k maximálnej spokojnosti našich klientov.

Zásady EVANEL
 1. Zákazník na prvom mieste
  Spokojnosť našich klientov je pre nás úplne prvoradá! Prečo však nejsť ešte ďalej? V salóne EVANEL chceme, aby naši klienti boli nadšení a to dosiahneme vtedy ak Vám dáme viac ako očakávate.

 2. Odbornosť a profesionálny prístup
  Vývoj v skrášľujúcom priemysle neustále analyzujeme a klientom prinášame tie najefektívnejšie procedúry. Pri príprave našich produktov zohľadňujeme najnovšie technológie, zloženie prípravkov, ich účinnosť, cenu a predovšetkým výsledky. Pravidelne sa zaškoľujeme.

 3. Čo robíme nás baví
  Naša práca v EVANEL nás napĺňa, pretože ak chceme niečo robiť dobre musí nás to baviť.

 4. Čistota a hygiena
  Čistota salónu a dodržanie hygieny je jeden zo základných princípov ktorý musia všetci dodržiavať.

 5. Detaily tvoria dokonalosť
  Pri našej práci sa sústredíme na každý detail, nakoľko práve detaily tvoria dokonalosť, ale dokonalosť nie je žiadny detail.

 6. Ľudský prístup
  Úsmev, porozumenie, úprimnosť a snaha pomôcť sú neoceniteľné a takto k naším klientom aj pristupujeme.

 7. Najlepší pracovný nástroj sú ruky
  Ak keď technológie neustále napredujú a zvyšujú účinnosť jednotlivých procedúr, ešte stále žiadny kozmetický prístroj nedokáže previesť také masážne a účinne ťahy ako zručné ruky.

 8. Cesta vedie dopredu
  Našim cieľom je sústavne sa rozvíjať, napredovať a rozširovať pôsobnosť.

 9. Prístupné ceny
  Aj keď pracujeme s luxusnými prípravkami ceny nastavujeme tak, aby si ich mohla dopriať širšia verejnosť a nie len vyvolená skupina ľudí.

 10. Účinná kozmetika bez nežiaducich látok 
  Bez vhodnej kozmetiky, ktorá obsahuje potrebný pomer účinných látok sa požadovaný výsledok len ťažko dostaví. Práve preto klientom prinášame iba špičkové kozmetické prípravky s overenými výsledkami.

V salóne Evanel si môžte dopriať procedúry a rituály s kozmetickými prípravkami, ktoré sú k dispozícii iba v prvotriednych centrách ako Kempinsky, Carlsbad Clinic, či Royal Thalasso Barriere vo Francúzku.


Kozmetika Thalgo

Exkluzívna francúzska značka THALGO predáva už viac ako 45 rokov prírodné bohatstvo mora vo forme profesionálnych ošetrení, skrášľujúcich prípravkov a doplnkov stravy pre krásu a dobrý pocit každého človeka. Je dokázané, že minerály, stopové prvky a proteíny sú nevyhnutne pre krásu pleti i správnu funkciu celého tela. THALGO je kozmetika z morských rias a minerálov, ktoré majú vzácnu kvalitu a blahodarne účinky na každú pleť .

Len laboratórium THALGO ponúka produkt Rozomletej morskej riasy® vyrobený patentovaným postupom , ktorý zachováva všetky tieto zložky v aktívnom stave.

Kozmetika THALGO z morských rias a minerálov ponúka produkty pre profesionálne salónne ošetrenia v najluxusnejších hoteloch, spa a centrách krásy po celom svete. Súčasťou kozmetiky Thalgo je aj exkluzívna domáca starostlivosť pre každú náročnú ženu.

Kozmetika Thalgo je vysoko kvalitná a účinná starostlivosť proti starnutiu pleti. Ošetrenia sú zostavene cielene pre potreby klientky. Postarajú sa o tvár, telo aj dušu. Vysoko hydratujú, vyživujú, detoxikujú, liftingujú, starajú sa o vrásky, a preto vyzerá pleť po ošetrení ako znovuzrodená.  

Klientka odchádza so salónu hlboko zrelaxovaná a krásna, výsledky sú viditeľné hneď po ošetrení.


Dermatokozmetika SynCare poskytuje produkty pre všetky typy pleti, ale špeciálne sa zemeriava na problematickú pleť, či pleť s vrodenými defektmi ako sú akné, ekzémy, rosacea, hyperpigmentácia a starnutie pleti.

95% výrobkov dermatokozmetiky SynCare neobsahuje parfémy, sú v kvalite BIO bez konzervácie.