Telové procedúry

Bodycare - Relaxačné ošetrenie

Bodycare - Relaxačné ošetrenie Telové ošetrenie blahodarné pôsobí na celé telo a zmysly. Zmysly sa ponoria do záhrady delikátnych vôní. Je to ošetrenie ktoré regeneruje pokožku a priaznivo pôsobí na celý nervový systém. Uvoľňuje napätie celého tela.

• Cena ošetrenia: 35,00 €
• Čas: 45min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603Spevňujúce ošetrenie na poprsie s modelačnou maskou

Spevňujúce ošetrenie na poprsie s modelačnou maskou Toto ošetrenie vyhladzuje dekolt a dodáva mu jas. Poprsie sa spevní a pokožka je vypnutá. Ošetrenie je pre ženy, ktoré si prajú znovu obnoviť pevné poprsie, revitalizuje pokožku. Doporučujeme aj po diéte, alebo tehotenstve. Samozohrievacia schopnosť  masky zložená z prášku obsahujúca minerály,  zvyšuje prenikanie aktívnych látok hlboko do pleti. Už po prvom ošetrení je viditelný ohromujúci výsledok, pleť je ako vyžehlená. Podľa počtu ošetrení sa tiež výrazne zmiernia vrásky, pleť znovu nachádza svoju pevnosť a jas.
• Cena ošetrenia: 45,00 €
• Čas: 60min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603
Relaxačná masáž lávovými kameňmi

Masáž teplými a studenými lávovými kameňmi Dve nové hlboké relaxačné ošetrenia Thalgo, „mer&sens“ na tvár a „mer&sens“ na telo sú založené na metóde, ktorá nie je len originálna, ale tiež účinná. Metóda „mer&sens“ navodzuje hlbokú relaxáciu a nabáda k spánku. Relaxáciu vyvolávajú masážne ťahy, rytmus a sila kameňov. Ťahy sú pomalé, vyvážené, špirálové a vlnité, čo prináša celkové skludnenie a navodzuje ľahký povznášajúci spánok.
• Cena ošetrenia: 40,00 €
• Čas: 60min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603