Telové procedúry

Anticelu-zoštíhlujúce ošetrenie

Bodycare - Relaxačné ošetrenie Telové ošetrenie obsahuje uvítaciu relaxačnú masáž, ktorá uvoľní telo a myseľ. Aplikuje sa minerálny telový gél, ktorý telo detoxikuje, remineralizuje, odvodní a redukuje tukové zásoby. Ošetrenie je vynikajúce proti celulitíde.

• Cena ošetrenia: 60,00 €
• Čas: 75min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603
 

Bodycare - Relaxačné ošetrenie

Bodycare - Relaxačné ošetrenie Telové ošetrenie blahodarné pôsobí na celé telo a zmysly. Zmysly sa ponoria do záhrady delikátnych vôní. Je to ošetrenie ktoré regeneruje a hydratuje pokožku. Priaznivo pôsobí na celý nervový systém. Uvoľňuje napätie celého tela.

• Cena ošetrenia: 60,00 €
• Čas: 75min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603

Rituál nebeského pokoja - telo
Vynikajúci telový rituál pre dokonalú relaxáciu vášho tela a myse.
Uvítací rituál začíname exfoliáciou a uvoľnenia mysle.
Masáž tela pozostáva s relaxačných ťahov, ktoré maximálne uvoľňujú napätie stuhnutého svalstva, postupne sa masírujú lýtka, stehná, zadok, pokračuje sa masážou chrbta, ramien a rúk.   
Môžete si zvoliť 30 minútové alebo 60 minútové ošetrenie.

75 minút, cena - 60eur

Relaxačná masáž lávovými kameňmi

Masáž teplými a studenými lávovými kameňmi Dve nové hlboké relaxačné ošetrenia Thalgo, „mer&sens“ na tvár a „mer&sens“ na telo sú založené na metóde, ktorá nie je len originálna, ale tiež účinná. Metóda „mer&sens“ navodzuje hlbokú relaxáciu a nabáda k spánku. Relaxáciu vyvolávajú masážne ťahy, rytmus a sila kameňov. Ťahy sú pomalé, vyvážené, špirálové a vlnité, čo prináša celkové skludnenie a navodzuje ľahký povznášajúci spánok.
• Cena ošetrenia: 55,00 €
• Čas: 60min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603
Stria - help

Bodycare - Relaxačné ošetrenie Ošetrenie sa vykonáva pomocou dermarollerovej mezoterapie. Čím skôr sa s terapiou začne, tým je nádej na úspech väčšia. Výsledky je možné pri nových striách dosiahnuť pomocou metódy lekárskej dermarollerovej mezoterapie, ktorá obnovuje celistvosť kožného tkaniva. Ošetrenie nie je bolestivé.

• Cena ošetrenia: 80,00 €
• Čas: 90min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603