Telové procedúry kozmetikou Thalgo

Otvárame pre vás  úplne nový salón v srdci starého mesta na Ventúrskej 7 v ktorom si budete môcť vychutnať úplne nové ošetrenia. 

Aktuálna ponuka bude online v priebehu pár dní.

Medzičasom pre informácie ohľadom ošetrení nás kontaktujte na 0908 253 603.

Tešíme sa na vás!

Tím EVANEL

Minerálny detoxikačný zábal

Minerálny detoxikačný zábal Detoxikácia, celulitída, odvodnenie, remineralizácia. Zábal s gélovou maskou obsahuje výťažok z Mikronizovaných morských rias. Toto ošetrenie je odporúčané pri kurách na zoštíhlenie. Je ideálne pre pokožku ktorá trpí ekzémom, na uvoľnenie bolesti svalov a kĺbov, účinne pôsobí proti problémom „ťažkých nôh“. Maska vo forme nemastného gélu obsahuje čistý extrakt z rias Focus, Laminaria a Lithotame – také isté množstvo ako sa nachádza v 70g čerstvých rias.
• Cena ošetrenia: ..,.. €
• Čas: 90min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603

Anticelulitídový zábal z morských rias

Anticelulitídový zábal z morských rias Toto ošetrenie je vhodné pre tých, ktorý sa chcú zbaviť celulitídy a mať pokožku jemnú a hladkú. Postava je lepšie vytvarovaná a celulitída postupne mizne. Naviac riasy detoxikujú a remineralizujú. Ošetrenie obsahuje riasy Fucus a Laminaria a borovicové esenciálne oleje.
• Cena ošetrenia: ..,.. €
• Čas: 60min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603
Relaxačná masáž lávovými kameňmi

Masáž teplými a studenými lávovými kameňmi Dve nové hlboké relaxačné ošetrenia Thalgo, „mer&sens“ na tvár a „mer&sens“ na telo sú založené na metóde, ktorá nie je len originálna, ale tiež účinná. Metóda „mer&sens“ navodzuje hlbokú relaxáciu a nabáda k spánku. Relaxáciu vyvolávajú masážne ťahy, rytmus a sila kameňov. Ťahy sú pomalé, vyvážené, špirálové a vlnité, čo prináša celkové skludnenie a navodzuje ľahký povznášajúci spánok.
• Cena ošetrenia: ..,.. €
• Čas: 60min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603
Spevňujúce ošetrenie na poprsie s modelačnou maskou

Spevňujúce ošetrenie na poprsie s modelačnou maskou Toto ošetrenie vyhladzuje dekolt a dodáva mu jas. Poprsie sa spevní a pokožka je vypnutá. Ošetrenie je pre ženy, ktoré si prajú znovu obnoviť pevné poprsie, revitalizuje pokožku. Doporučujeme aj po diéte, alebo tehotenstve. Samozohrievacia schopnosť  masky zložená z prášku obsahujúca minerály,  zvyšuje prenikanie aktívnych látok hlboko do pleti. Už po prvom ošetrení je viditelný ohromujúci výsledok, pleť je ako vyžehlená. Podľa počtu ošetrení sa tiež výrazne zmiernia vrásky, pleť znovu nachádza svoju pevnosť a jas.
• Cena ošetrenia: ..,.. €
• Čas: 60min.

Nezáväzná rezervácia 0908 253 603